Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Linki tematyczne

PZWL Anatomia on-line - Wydawnictwo PZWL udostępnia dostęp do Anatomi on-line. W celu uzyskania dostępu należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie wydawnictwa.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - strona oferuje liczne materiały z zakresu własnej działalności, księgozbiór (publikacje do pobrania w PDF), informacje w formie m.in. ulotek, badania wraz z analizami oraz ewaluacje. To oraz więcej - zajrzyjcie.

Strona "przyjaciel. pl" zawiera liczną literaturę z zakresu Dogoterapii. Polecamy.

Internatywna podróż po mózgu - Alzheimer's Association

Serwis www.dane-i-analizy.pl gromadzi, dokonuje analizy i prezentuje dane statystyczne z różnych dziedzin w tym medycyny ze szczególnym naciskiem na ochronę zdrowia i jej finansowanie.

Standardy Medyczne - Pediatria - na stronie internetowej www.standardy.pl, bezpłatnie udostępniono teksty z zakresu cech dysmorficznych. Publikacje można znaleźć w archiwum w zakładce "inne-bezpłatne" lub bezpośrednio pod linkiem: http://standardy.pl/index/archiwum/id_numeru/34

Termedia - strona udostępnia szereg informacji z zakresu medycyny jak i dostęp do internetowej wersji licznych specjalistycznych czasopism medycznych m.in.: "Reumatologia" czy "Ginekologia Praktyczna".

Czytelnia Medyczna Borgis On-Line - bezpłatny dostęp do spisów tresci oraz obszernych fragmentów artykułów ze wszystkich skatalogowanych czasopism. Pełny dostęp do zbiorów Czytelni płatny.