Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Linki tematyczne

PZWL Anatomia on-line - Wydawnictwo PZWL udostępnia dostęp do Anatomi on-line. W celu uzyskania dostępu należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie wydawnictwa.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - strona oferuje liczne materiały z zakresu własnej działalności, księgozbiór (publikacje do pobrania w PDF), informacje w formie m.in. ulotek, badania wraz z analizami oraz ewaluacje. To oraz więcej - zajrzyjcie.

Internatywna podróż po mózgu - Alzheimer's Association

Serwis www.dane-i-analizy.pl gromadzi, dokonuje analizy i prezentuje dane statystyczne z różnych dziedzin w tym medycyny ze szczególnym naciskiem na ochronę zdrowia i jej finansowanie.

Standardy Medyczne - Pediatria - na stronie internetowej www.standardy.pl, bezpłatnie udostępniono teksty z zakresu cech dysmorficznych. Publikacje można znaleźć w archiwum w zakładce "inne-bezpłatne" lub bezpośrednio pod linkiem: http://standardy.pl/index/archiwum/id_numeru/34

Termedia - strona udostępnia szereg informacji z zakresu medycyny jak i dostęp do internetowej wersji licznych specjalistycznych czasopism medycznych m.in.: "Reumatologia" czy "Ginekologia Praktyczna".

Czytelnia Medyczna Borgis On-Line - bezpłatny dostęp do spisów tresci oraz obszernych fragmentów artykułów ze wszystkich skatalogowanych czasopism. Pełny dostęp do zbiorów Czytelni płatny.

VIA MEDICA jest jednym z największych wydawnictw medycznych. Firma zajmująca się upowszechnianiem fachowej wiedzy medycznej. Działając na rynku od 1992 roku, stała się ekspertem w zapewnieniu czytelnikom najbardziej aktualnych i kompleksowych informacji z dziedziny medycyny. VIA MEDICA jest wydawcą m.in. takich czasopism jak: Chirurgia Polska czy Ginekologia i Perinatologia Praktyczna.

Sage Journal -  baza SAGE Publishing obejmuje zagadnienia z zakresu: biznesu, nauk humanistycznych, nauk społecznych, technologii i medycyny. Sage Journal to wiodący na świecie niezależny wydawca akademicki.

POLONA - Cyfrowe Repozytorium Biblioteki Narodowej. Nowoczesny portal udostępniający zdigitalizowane zbiory: książek, czasopism, fotografii, pocztówek, grafik, map, nut i rękopisów.

Ministerstwo Zdrowia: Kadra medyczna i kształcenie - strona zawiera akty prawne o zawodach medycznych, informacje o kwalifikacjach i obowiązkach zawodowych, komunikaty oraz podstawy prawne kształcenia zawodowego.

Sports Medicine - Open - strona skupia się na oryginalnych badaniach naukowych a także na recenzjach w dziedzinie sportu i ćwiczeń fizycznych.
 

Licznik wizyt na stronie: 5789
Opublikował:    |  Data publikacji: 10-01-2014 13:05
Modyfikował: Natalia Ptak   |  Data modyfikacji: 27-09-2018 10:23

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera