Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Święta minęły, dobro od studentów zostało

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia miały dla niektórych szczególnie radosną oprawę, a swój skromny w tym udział mieli studenci naszej uczelni. Bardzo cieszy nas fakt, jak chętnie angażujecie się w akcje charytatywne. Czynienie dobra i niesienie pomocy są wpisane przecież w Wasze wyjatkowe zawody. Dziękujemy i gratulujemy efektów!

Studenckie akcje świąteczne: 

Rada Mieszkańców Domu Studenckiego z Andrzejem Gburem na czele (III roku fizjoterapii) przygotowali „Szlachetną paczkę”

Anna Świtała (III rok fizoterapii), będąc wolontariuszem Fundacji "Mam Marzenie" zainicjowała i kierowała akcją zbiórki pieniędzy na realizację marzenia Pauli – 17-latki chorującej na nowotwór. Dziewczynka tuż przed Świętami otrzymała swój wymarzony prezent - laptopa z programem do obróbki zdjęć, zakupionego ze zgromadzonych przez studentów środków.

Studenci I roku Instytutu Pielęgniarstwa oraz III roku Instytutu Położnictwa z inicjatywy Samorządu Studenckiego przygotowali paczki dla podopiecznych Fundacji Domowe Hospicjum Dla Dzieci w Opolu.  

Licznik wizyt na stronie: 2985
Opublikował: Kamila Wójt   |  Data publikacji: 09-01-2014 09:23
Modyfikował: Kamila Wójt   |  Data modyfikacji: 09-01-2014 10:24

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera