W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora oraz raport z badania antyplagiatowego może mieć formę skanu lub oryginału

Niespodzianki Bożonarodzeniowe

 

Studenci PMWSZ przygotowali niespodzianki na Święta Bożego Narodzenia


Świąteczny nastrój udzielił się już wszystkim, także studentom PMWSZ w Opolu, którzy przyczynili się do tego aby innym sprawić radość na Święta. Postanowili nie stać bezczynnie, ale wziąć się do „roboty” i włączyć się w akcje charytatywne:

  1. Rada Mieszkańców DS. pod przewodnictwem studenta III roku fizjoterapii - Andrzeja Gbur włączyła się w akcję „Szlachetna paczka”
  2. Studentka III roku Instytutu Fizjoterapii – Anna Świtała, będąc wolontariuszem Fundacji Mam Marzenie zainicjowała i kierowała akcją zbiórki pieniędzy na realizację marzenia (zakup laptopa z programem komputerowym do obróbki zdjęć). Paula – dziewczynka chorująca na nowotwór tuż przed Świętami otrzymała swój wymarzony prezent (dowodem na to, jaką radość sprawiliście Pauli są zdjęcia)
  3. Studenci I roku Instytutu Pielęgniarstwa oraz III roku Instytutu Położnictwa z inicjatywy Samorządu Studenckiego przygotowali paczki dla podopiecznych Fundacji Domowe Hospicjum Dla Dzieci w Opolu (zdjęcia z przekazania, na ręce z-cy kierownika placówki - Pani mgr Sylwii Sikorskiej – Stach, paczek  podopiecznym fundacji)

O tych akcjach wiemy, mamy je udokumentowane na zdjęciach – mam nadzieję, że było ich znacznie więcej.

                                                                                                               
                                                                                  Prorektor ds. studenckich dr Lucyna Sochocka

 

SAM_0695.jpeg

 

SAM_0680.jpeg

 

100_0900.jpeg

 

100_0899.jpeg

 

100_0898.jpeg

 

100_0896.jpeg

 

SAM_0805.jpeg

 

SAM_0798.jpeg

 

 

 

 

Licznik wizyt na stronie: 5472
Opublikował:    |  Data publikacji: 04-01-2014 13:48
Modyfikował:    |  Data modyfikacji: 04-01-2014 14:04

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera