Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Wyszukaj na stronie

Praktyki dla nauczycieli przedmiotów zawodowych

pozytywne inicjatywy 1.jpeg

W związku z realizacją projektu „Medyk- pilotażowy program praktyk w hospicjum dla nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu szkół o profilu medycznym", Zespół Szkół im. Macieja Płażyńskiego w Pucku wraz z Puckim Hospicjum p.w. św Ojca Pio prowadzi rekrutację uczestników, w celu odbycia bezpłatnych praktyk w wymiarze 80 godzin w okresie 10 dni. Projekt jest współfinansowany ze środków UE. 

Uczestnikami projektu są nauczyciele przedmiotów zawodowych szkół policealnych o profilu medycznym z terenu całej Polski (opiekun medyczny, pielęgniarka, opiekun medyczny, asystent  osoby niepełnosprawnej, terapia zajęciowa, ratownik medyczny, psycholog, fizjoterapeuta, zdrowie publiczne, opiekun DPS, opiekunka środowiskowa, farmaceuta, masażysta).

Udział w praktykach jest bezpłatny a każdemu uczestnikowi gwarantujemy:

- zakwaterowanie w pokoju 3- osobowym do wyłącznej dyspozycji praktykanta (pobyt 14- dniowy w nadmorskim miasteczku wraz z rodzina czy znajomymi),

- wyżywienie,

- zwrot kosztów podróży,

- ubezpieczenie od NNW i OC.

Projekt ten daje możliwość dokształcenia nauczycieli przedmiotów medycznych o praktyczne umiejętności, aby móc jeszcze lepiej przekazywać wiedzę młodym adeptom. Podczas praktyk nauczyciele mogą wymienić swoje doświadczenie i wiedzę teoretyczną z nauczycielami z całej Polski.

Praktyki trwają 10 dni, po 8 godzin dziennie i odbywają się w Hospicjum p. w. św. Ojca Pio w Pucku, województwo pomorskie. Całkowity pobyt trwa 14 dni, z czego 4 dni są wolne. Terminy praktyk ustalamy indywidualnie z każdym z zakwalifikowanych nauczycieli.

Rekrutacja odbywa się poprzez wypełnienie dokumentów aplikacyjnych (dostępnych na stronie internetowej projektu www.medyk.pozytywneinicjatywy.pl ) i przesłanie ich do naszej siedziby w Pucku.

W celu zapoznania się ze szczegółami projektu zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej projektu pod adresem: www.medyk.pozytywneinicjatywy.pl

W przypadku wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu e-mailowego, bądź telefonicznego:

Opiekun praktyk: Karolina Styn

tel.: 604-411-936

e-mail:

logo - semestr.jpeg wolontariat-logo.jpeg ofert pr.jpeg
wolontariat-logo.jpeg logo - semestr.jpeg ofert pr.jpeg

przycisk PARP - kolor.jpeg

przycisk urząd pracy - kolor.jpeg

przycisk ankieta -kolor2.jpeg

przycisk kursy i szkolenia- kolor.jpeg

przycisk przewodnik - kolor.jpeg

przycisk OIPiP.jpeg

sdfdf