Informujemy, iż wszelkie sprawy na Uczelni (również stypendialne) załatwiane są online, kontakt z poszczególnymi Działami poprzez pocztę elektroniczną

"Świadoma Mama- Zdrowe Dziecko"

Konferencja pt: „Świadoma Mama- Zdrowe Dziecko”


Dnia 8 listopada 2013 roku w sali konferencyjnej „Orła Białego” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego w Opolu, odbyła się konferencja „Świadoma Mama- Zdrowe Dziecko”. W konferencji udział wzięły między innymi studentki III-go roku Instytutu Położnictwa.
Na konferencji zostały przedstawione kierunki działania, w ramach realizacji projektu „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”. Jej celem było ograniczenie spożywania alkoholu, palenia tytoniu i przyjmowania środków psychoaktywnych przez kobiety w ciąży. Przedstawione zostały także konsekwencje zdrowotne używania substancji psychoaktywnych przez kobiety w ciąży.  Po wszystkich prezentacjach odbyła się dyskusja, podczas której można było wyrażać swoje opinie. W trakcie przerwy dostępne były ciepłe napoje i poczęstunek.
Temat konferencji został przedstawiony ciekawie, i powinien trafić do serc wielu kobiet w ciąży (nawet tych w okresie przedkoncepcyjnym).  Mamy nadzieję, że poruszona problematyka będzie dla nich przestrogą.
 

463.jpeg 466.jpeg

Licznik wizyt na stronie: 3124
Opublikował: Magdalena Rusin   |  Data publikacji: 27-11-2013 23:12
Modyfikował: Magdalena Rusin   |  Data modyfikacji: 28-11-2013 00:15

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera