Marka wysokiej reputacji

PMWSZ w Opolu jest uczelnią
o najlepszej reputacji w Polsce
(wg rankingu Reputacji PWSZ Premium Brand 2017)

ZIP Zintegrowany Informator Pacjenta

ZIP.jpeg


Uwaga pracownicy PMWSZ w Opolu!

7 października 2013 (poniedziałek) w sali 15 otwarty zostanie ruchomy punkt obsługi NFZ, w którym będzie można dokonać rejestracji w systemie ZIP. Pracownik musi posiadać przy sobie dowód osobisty lub paszport.

 

Co to jest ZIP

 

ZIP - Zintegrowany Informator Pacjenta, jest ogólnopolskim serwisem udostepniającym od 1 lipca 2013r. zarejestrowanym użytkownikom historyczne dane o ich leczeniu i  finansowaniu świadczeń, gromadzonych od 2008 r. przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

 ZIP składa się z czterech głównych części - Serwisu informacyjnego Twój Portal, Informatora Gdzie się leczyć, Rejestru Usług Medycznych oraz zakładki Prawo do Świadczeń. We wszystkich zakładkach za wyjątkiem Twój Portal użytkownik znajdzie informacje na temat niezrozumiałych terminów. Informacja ta jest zamieszczona pod hasałem „pomoc i przewodnik”.  

W części ogólnodostępnej znajdziesz ogólne informacje o systemie opieki zdrowotnej (Twój portal) oraz o miejscach udzielania świadczeń w ramach umów podpisanych z Narodowym Funduszem Zdrowia (Gdzie się leczyć?).

 Strony Rejestru Usług Medycznych i informacje zawarte w zakładce Prawo do Świadczeń dostępne są jedynie dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.

ZIP będzie systematycznie rozbudowywany o nowe możliwości np. zakładanie konta dzieciom.

Opole, 01-07-2013
Źródło: Wydział organizacyjny

 

Licznik wizyt na stronie: 4422
Opublikował: Jacek Fedorów   |  Data publikacji: 18-07-2013 12:08
Modyfikował:    |  Data modyfikacji: 26-09-2013 07:48

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera