Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Szkolenie kosmetyczne 9 stycznia 2013 roku

 

9 stycznia 2013r. w Instytucie Kosmetologii odbyło się szkolenie firmy NEODERMA , na którym zaprezentowany został zabieg bio-peelingu inaczej zwanego „ ziołami które leczą“ . Neoderma opracowała rewolucyjny, skuteczny zabieg na twarz i ciało. Jest to profesjonalny zabieg oparty wyłącznie na czystych, naturalnych ekstraktach roślinnych, które odpowiednio połączone ze sobą usprawniają krażenie krwi, stymulują odnowę komórkową i odmładzają skórę. Bio-peeling stymuluje witalne funkcje skóry, co czyni zabieg niepowtarzalnym środkiem zapobiegawczym i leczniczym dla skóry.

Bio-peeling jest w 100% naturalnym zabiegiem złuszczającym, opartym na algach oraz ekstraktach ziołowych.

Podczas szkolenia zaprezentowano dodatkowo półpermanentny puder do brwi. Kosmetyk stworzony jest z substancji, które wiążąc się z naskórkiem, niemal wtapiają  się w niego co powoduje, że makijaż brwi utrzymuje się przez 24 godziny a jego zmycie w tym czasie jest niemożliwe.

Większość studentek uczestniczących w szkoleniu miały możliwość sprawdzić działanie kosmetyku poprzez wykonanie zabiegu. W bardzo prosty, naturalny i bezpieczny sposób dla skóry można poprawić wygląd oprawy oka, a przez dołączone gotowe szablony cieszyć się pięknie zarysowanym łukiem brwiowym.

Szkolenie wzbogaciło wiedzę studentek dotyczącą złuszczania naskórka jak również pomogłoj zapoznać się z zabiegami oraz ofertą nowej firmy kosmetycznej.

Dziękujemy firmie Neoderma za bardzo profesjonalnie przeprwadzone szkolenie.

mgr Monika Kurek
mgr Lidia Wesołowska

 

          

 

Licznik wizyt na stronie: 7749
Opublikował:    |  Data publikacji: 16-01-2013 14:21
Modyfikował:    |  Data modyfikacji: 01-02-2013 09:30

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera