W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Promocja Instytutu Położnictwa

PROMOCJA INSTYTUTU POŁOŻNICTWA

100_2782[1].jpeg     100_2765[1].jpeg     100_2760[1].jpeg    

100_2762[1].jpeg

 

 

W dniu 13 grudnia br. Instytut Położnictwa miał kolejną szansę zainteresowania młodzieży swoją działalnością w ramach " Promocji Instytutu".

Tym razem udałyśmy się do Zespołu Szkół w Gogolinie, gdzie zostałyśmy niezmiernie miło przywitane przez Dyrekcję, Kadrę Nauczycielską oraz Społeczność Uczniowską ww. szkoły.

Studentki II roku Instytutu Położnictwa: Justyna Baron, Angelika Glomb, Anna Maloszek, Natalia Mądra, Anna Raszewska, Alicja Saracyn, Kinga Tomczyk, Marzena Witas pod opieką mgr Magdaleny Rusin przedstawiły prezentację, której tematem była "Profilaktyka raka piersi".

Po części teoretycznej nastąpił pokaz samobadania piersi na specjalnych fantomach. Zarówno młodzież jak i nauczyciele mieli możliwość przekonać się jakie zmiany mogą wybadać samodzielnie w piersiach oraz zostali poinformowani o dalszych krokach w razie wykrycia nieprawidłowości.

Dużym zainteresowaniem cieszył się temat: „Rozwój dziecka w łonie matki”, który został zobrazowany za pomocą fantomów.

Uczniowie mieli również możliwość zobaczyć i wykonać pielęgnację noworodka.

Przedstawienie naszego Instytutu było dla nas ważnym doświadczeniem.

Mamy nadzieję, że przekazana wiedza wzmocni, szczególnie w młodzieży chęć profilaktycznego dbania o zdrowie swoich i bliskich oraz będzie im przydatna w dorosłym życiu.

 

 

Studentki II roku Instytutu Położnictwa

pod opieką mgr Magdaleny Rusin

 

 

Licznik wizyt na stronie: 2839
Opublikował: Magdalena Rusin   |  Data publikacji: 27-12-2012 21:52
Modyfikował: Magdalena Rusin   |  Data modyfikacji: 20-01-2013 21:26

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera