Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

2012-12-13 Dni Otwarte w Zespole Szkół w Gogolinie

Dni Otwarte

13 grudnia 2012 r. w Zespole Szkół w Gogolinie  odbyły się Dni Otwarte, w czasie  których  opolskie uczelnie prezentowały swoje oferty edukacyjne skierowane do uczniów szkół średnich i gimnazjów.

Naszą Uczelnię promowali  przedstawiciele wszystkich instytutów.

Instytut Pielęgniarstwa reprezentowały studentki I roku: Karolina Sawicka i Karolina  Szejna oraz studentki II roku: Kamila Kansy, Karina Jurkowska i Krystyna Konieczny. Opiekunem grupy była mgr Teresa Niechwiadowicz-Czapka.

Studentki barwnie opowiadały odwiedzającym nasze stoisko grupom o przebiegu studiów  w Instytucie Pielęgniarstwa,
o możliwościach odbywania praktyk zagranicznych i atrakcjach życia studenckiego. Studentki   oznaczały osobom chętnym poziom cukru we krwi, mierzyły ciśnienie tętnicze, objaśniały budowę anatomiczną człowieka na fantomie przestrzennym, pokazywały jak założyć opatrunek na rany. Z pomiaru ciśnienia krwi skorzystał  sam burmistrz Gogolina Pan Joachim Wojtala.

Korzystając z okazji promowaliśmy także honorowe krwiodawstwo. Uczniowie otrzymali ulotki informujące o możliwościach oddawania krwi.

 

                                                                 Teresa Niechwiadowicz-Czapka

        

                                                      

 

                                                       

Licznik wizyt na stronie: 2589
Opublikował: Ewa Kubacka   |  Data publikacji: 18-12-2012 15:00
Modyfikował: Ewa Kubacka   |  Data modyfikacji: 19-12-2012 12:02

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera