Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

CVhero - Kreator CV

CVhero (logo).png
 

Kreator CV online to prawie 30 szablonów CV, z których można wybrać najlepszy dla siebie, by stworzyć wyjątkowe, kompletne podanie o pracę. Może wielu zadaje sobie pytanie, dlaczego mam korzystać z kreatora CV?

To jest oczywiście tylko propozycja, która ma za zadnie ułatwić pracę. CVhero udostępnia kreator, który umożliwia szybko i prosto stworzenie online niepowtarzalnego i przykuwającego uwagę rekruterów podania o pracę. Nie wymaga ani specjalnego oprogramowania, ani wyjątkowych umiejętności informatycznych. Swój życiorys można utworzyć zarówno na komputerze, laptopie, tablecie czy smartfonie.

Różnorodność szablonów pozwala na wiele kombinacji. Ich kolorystykę i układ można dowolnie zmieniać, testować, by wybrać ten najlepiej pasujący wzór do danej firmy czy stanowiska. Dodatkowo ten sam design pojawia się w liście motywacyjnym. Jako uzupełnienie kompletnej dokumentacji CVhero proponuje także stronę tytułową, która niczym jak okładka książki nadaje profesjonalnego wyglądu całej aplikacji. Całość razem z dołączonymi załącznikami w postaci dyplomów czy referencji można od razu pobrać w wersji PDF.


Kompleksowe informacje dotycząc tworzenia CV i pisania listu motywacyjnego znajdują się w poradniku na stronie: www.cvhero.com/pl/poradnik

Licznik wizyt na stronie: 97
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 17-06-2020 15:01
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 17-06-2020 15:09

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera