Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Wsparcie i promocja badań naukowych - Inkubator Innowacyjności 4.0

mnisw.png
 

Ruszył nowy program Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, którego celem jest pomoc polskim naukowcom w komercjalizacji wyników badań.

W programie udzielane jest wsparcie na rzecz Inkubatorów Innowacyjności, czyli uczelni i ich spółek celowych lub konsorcjów utworzonych przez uczelnie, instytutów naukowych Polskiej Akademii Nauk lub instytutów badawczych.

Istotą programu jest wsparcie podmiotów prowadzących aktywną działalność w zakresie komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych oraz w inicjowaniu współpracy środowiska naukowego z otoczeniem gospodarczym.

Program pod nazwą „Inkubator Innowacyjności 4.0” finansowany jest ze środków europejskich w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.


Szczegółowe informacje oraz wniosek dostępne na stronie: www.bip.nauka.gov.pl/inkubator-innowacyjnosci-4-0

Licznik wizyt na stronie: 34
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 16-06-2020 14:59
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 16-06-2020 15:17

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera