W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora oraz raport z badania antyplagiatowego może mieć formę skanu lub oryginału

Szkolenie online z zarządzania danymi badawczymi - 26.05.2020

PON (logo).png
 

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego szkolenia online z zarządzania danymi badawczymi, które odbędzie się 26 maja o godz. 12:00 na platformie ClickMeeting.

Szkolenie organizowane jest przez Platformę Otwartej Nauki, w ramach programu Dziedzinowe Repozytoria Otwartych Danych Badawczych.

Program szkolenia oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.drodb.icm.edu.pl/szkolenie-online-z-zarzadzania-danymi-badawczymi-26-05-2020


Formularz rejestracyjny: www.drodb.icm.edu.pl/formularz-rejestracyjny-na-szkolenia


Szkolenie będzie bardzo pomocne podczas przygotowywania planu zarządzania danymi we wnioskach o granty finansowane w konkursach Narodowego Centrum Nauki. Plan zarządzania danymi (Data Management Plan, DMP) określa, w jaki sposób dane badawcze powstałe w trakcie realizacji projektu badawczego mają być zarządzane, zarówno w czasie jego trwania, jak i po zakończeniu. NCN, w ramach realizacji polityki otwartej nauki, wprowadził w 2019 r. plan zarządzania danymi jako integralny element wniosków o finansowanie projektów badawczych.

Licznik wizyt na stronie: 60
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 13-05-2020 11:58
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 13-05-2020 12:17

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera