Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Wsparcie Taylor & Francis Group podczas kryzysu COVID-19 - bezpłatny dostęp do treści

Taylor & Francis (logo).png
 

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego dostępu do informacji na temat badań nad koronawirusem. W miarę rozprzestrzeniania się COVID-19 na całym świecie, przedstawiciele wydawnictwa Taylor & Francis Group zobowiązali się do zapewnienia szybkiego dostępu do istotnych badań, dla ekspertów, którzy pracują nad zwalczaniem wirusa.


W tym celu umożliwiono scentralizowany, otwarty dostęp do artykułów czasopism oraz rozdziałów książek z tego obszaru, za pośrednictwem strony: www.taylorandfrancis.com/coronavirus


Dodatkowo firma F1000Research (obecnie część Taylor & Francis Group) stworzyła dedykowaną platformę do szybkiego rozpowszechniania najnowszych badań związanych z koronawirusem, w tym wstępnych wersji artykułów, które nie zostały jeszcze opublikowane w czasopismach naukowych, udostępniając te informacje publicznie, by inni mogli skutecznie reagować.

Prace te dostępne są na stronie: www.f1000research.com/gateways/disease_outbreaks/coronavirus


Informacje dotyczące pełnego zakresu wsparcia wydawnictwa Taylor & Francis Group znajdują się w dokumencie:

Licznik wizyt na stronie: 52
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 04-05-2020 08:58
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 04-05-2020 09:22

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera