W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Bezpłatne lekcje online dla dydaktyków z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych

TiK w Edukacji.png
 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego kursu dla dydaktyków pozwalającego na dokształcenie się w zakresie nauczania online i prowadzenia zdalnych lekcji. Kurs skierowany jest do nauczycieli szkół podstawowych, średnich oraz wyższych. Mogą z niego korzystać wszyscy pracownicy dydaktyczni.


Autorami kursu są pedagodzy z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Kurs dostępny jest na platformie edukacyjnej www.navoica.pl


Nowy kurs zawiera przydatne narzędzia, materiały, wskazówki do natychmiastowego wykorzystania. Został stworzony przez dydaktyków, aby edukatorzy w pełni mogli wykorzystać możliwości płynące z dostępnych technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesie kształcenia, zarówno od strony organizacyjnej, komunikacyjnej, jak i merytorycznej. Każdy może rozpocząć kurs bezpłatnie, w wybranym przez siebie terminie i momencie, bez wychodzenia z domu.

Navoica to platforma edukacyjna z bezpłatnymi kursami, której właścicielem jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, operatorem merytorycznym Fundacja Młodej Nauki, operatorem technicznym Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy, a partnerem instytucjonalnym Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Platforma powstała w 2018 r., jako rozwiązanie systemowe, aby umożliwić dostęp do nauki wszystkim, bez wychodzenia z domu, bez względu na wiek, czy lokalizację.


Zapisy na pierwszą edycję kursu trwają do 1 lipca 2020 r.
Po tym terminie będzie możliwe wzięcie udziału w kolejnej edycji kursu.

Link do kursu: www.navoica.pl/courses/course-v1:UAM+TIK_UAM+2020/about


Fundacja Młodej Nauki chętnie odpowie na ewentualne pytania lub uzupełni niejasne informacje.

Prosimy o kierowanie pytań drogą mailową na adres z dopiskiem z tytule „Notatka prasowa”.

Licznik wizyt na stronie: 331
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 03-04-2020 10:51
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 04-04-2020 13:52

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera