W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora oraz raport z badania antyplagiatowego może mieć formę skanu lub oryginału

NCN umożliwia szybki dostęp do funduszy na badania nad COVID-19

NCN logo.png
 

Narodowe Centrum Nauki ogłasza konkurs umożliwiający uzyskanie środków finansowych na badania nad COVID-19. Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy na temat zrozumienia mechanizmu działania koronawirusa SARS-CoV-2, sposobów diagnozy choroby, leczenia, zapobiegania oraz psychologicznych i społecznych skutków pandemii.


Konkurs jest skierowany do badaczy mających udokumentowane osiągnięcia naukowe w tych obszarach i posiadających co najmniej stopień naukowy doktora. Warunkiem jest pełnienie, obecnie lub w przeszłości, roli kierownika co najmniej jednego projektu badawczego finansowanego w ramach konkursów NCN (OPUS, SONATINA, SONATA, SONATA BIS, HARMONIA, MAESTRO, SYMFONIA, POLONEZ) oraz międzynarodowych konkursów dwustronnych lub wielostronnych lub bycie laureatem innych prestiżowych konkursów międzynarodowych lub krajowych.


Badania mogą zostać zaplanowane na co najwyżej 18 miesięcy, a rezultaty muszą być udostępniane powszechnie zaraz po ich uzyskaniu. W konkursie można otrzymać środki finansowe na wynagrodzenie dla zespołu badawczego oraz pokrycie innych kosztów związanych z wydatkami do realizacji zaplanowanych badań.

PDFProcedura składania wniosków w konkursie


Termin składania wniosków: 14 kwietnia 2020 r.

Ogłoszenie wyników konkursu: I połowa maja 2020 r.

Budżet konkursu: 10 mln zł.


Szczegółowe informacje: www.ncn.gov.pl/ogloszenia/konkursy/covid-19

Licznik wizyt na stronie: 406
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 29-03-2020 16:13
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 06-04-2020 17:43

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera