W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Nowo wybrani Prorektorzy PMWSZ w Opolu

Uczelniana Komisja Wyborcza przeprowadziła w dniu 15 Maja 2012 r. wybory Prorektorów
w PMWSZ w Opolu na kadencję od 1 Września 2012 do 31 Sierpnia 2016 r.

 wyniku przeprowadzonych wyborów UKW stwierdza:

Prorektorem d/s naukowo-dydaktycznych wybrana została dr n. med. Izabela Wróblewska

Prorektorem d/s studenckich została wybrana dr n. med. Lucyna Sochocka

 

Nowe władze PMWSZ w Opolu.jpeg
Nowe władze PMWSZ w Opolu

Prorektor dr n. med. Izabela Wróblewska, Rektor dr n. o k.f. Tomasz Halski, dr n. med. Lucyna Sochocka

Licznik wizyt na stronie: 6626
Opublikował: Jacek Fedorów   |  Data publikacji: 16-05-2012 11:44
Modyfikował: Jacek Fedorów   |  Data modyfikacji: 21-05-2012 07:49

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera