Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa: "Dietetyka - Najnowsze Trendy i Rekomendacje"

Z przykrością informujemy iż zaplanowana na 10 marca 2020 Konferencja naukowo-szkoleniowa: „Dietetyka – najnowsze trendy i rekomendacje” ZOSTAŁA ODWOŁANA


Szanowni Państwo,

W związku z wytycznymi Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Zdrowia, Ministra Spraw Zagranicznych oraz Rektora PMWSZ w Opolu konferencja naukowo-szkoleniowa "Dietetyka - najnowsze trendy i rekomendacje", która miała odbyć się 10 marca 2020 w Opolu ZOSTAJE ODWOŁANA.

Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy. Mamy nadzieję, że konferencja odbędzie się w nowym terminie, jak tylko sytuacja uspokoi się i imprezy masowe znów będą mogły być organizowane. Nowy termin podamy jak tylko będzie to możliwe. Jest nadzieja, że jeszcze w maju lub czerwcu. Prześlemy informację bezpośrednio na Państwa adres mailowy.

Niestety nie możemy zagwarantować, że konferencja w nowym terminie będzie miała identyczną ofertę wykładową oraz szkoleniową.

W związku z tym wszystkie opłaty dokonane w celu rejestracji: ZOSTANĄ ZWRÓCONE NA KONTO (Może to chwilę potrwać więc uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość).


W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt:
dr Magdalena Golachowska
E-mail:
Telefon: +48 511 868 421

Licznik wizyt na stronie: 2314
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 11-02-2020 15:04
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 05-03-2020 14:18

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera