Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Beata Perlik najlepszą położną w woj. Opolskim

Pani mgr Beata Perlik z Wydziału Nauk Medycznych PMWSZ w Opolu została najlepszą położną w województwie Opolskim w 6 edycji konkursu Położna na Medal.


Pani Beata od 25 lat pracuje w Klinicznym Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu. Zaczynała na Oddziale Noworodków i Wcześniaków, a od 1999 roku pomaga na Pododdziale Patologii Noworodków i Wcześniaków. Od 2006 roku pracuje również w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu jako nauczyciel akademicki, a od 2018 roku jest położną rodzinną.

Zawód położnej mam w genach. Babcia parała się tą profesją i od dziecka wyrastałam w przekonaniu, że pomoc drugiemu człowiekowi w najpiękniejszych, ale i najtrudniejszych chwilach życia daje wiele satysfakcji, radości i spełnienia. Empatia, dobra energia, umiejętność słuchania, współodczuwania zarówno bólu jak i radości pozwala mi towarzyszyć pacjentom i to jest sens tego zawodu. Swoje zawodowe doświadczenie przekazuję młodszym pokoleniom ucząc zawodu, a praca zarówno w szpitalu jak i w środowisku pozwala mi się ciągle rozwijać i realizować w najpiękniejszym zawodzie na świecie - Beata Perlik.

Serdecznie Gratulujemy! ;)


Położna na Medal.jpeg


www.poloznanamedal.info    facebook.com/KampaniaPoloznaNaMedal

Licznik wizyt na stronie: 356
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 10-02-2020 15:06
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 10-02-2020 15:26

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera