Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

dr Danuta Witkowska beneficjentką programu im. Mieczysława Bekkera NAWA

NAWA.png
 

Z radością i dumą informujemy, że dr Danuta Witkowska, zatrudniona na naszym Wydziale Fizjoterapii, została beneficjentką programu im. Mieczysława Bekkera Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA).

Celem programu jest wsparcie naukowców i nauczycieli akademickich zatrudnionych w polskich uczelniach w dążeniu do doskonałości naukowej poprzez umożliwienie im odbycia stażu w renomowanych zagranicznych ośrodkach na całym świecie.

W ramach tego programu Danuta Witkowska odbędzie 3-miesięczny staż (01.06.2020-31.08.2020) na Wydziale Chemii  Dartmouth College, NH (USA) w zespole prof. Deana E. Wilcoxa, światowej sławy naukowca w dziedzinie badań termodynamicznych oddziaływań jonów metali z białkami i peptydami.

Celem stażu jest prowadzenie badań naukowych oraz nawiązanie trwałej współpracy z Wydziałem Chemii Dartmouth College – uniwersytetem należącym do Ligii Bluszczowej (ośmiu najbardziej prestiżowych uniwersytetów amerykańskich).


dr Danuta Witkowska.jpeg

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów zawodowych!

Licznik wizyt na stronie: 541
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 17-01-2020 15:53
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 17-01-2020 16:06

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera