Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

  • »
  • »

LiveCareer

Livecareer logo.png


LiveCareer - to serwis kariery, w którym znajdziesz pomocne artykuły ekspertów ds. HR, instrukcje krok po kroku i praktyczne wskazówki jak napisać profesjonalne CV i list motywacyjny. Na przestrzeni 14 lat istnienia serwis pomógł ponad 10 milionom użytkowników stworzyć skuteczne CV, odnieść sukces w rekrutacji i rozwinąć karierę zawodową. 


Poniżej kilka pomocnych materiałów przygotowanych przez serwis LiveCareer


ARTYKUŁY PORADNIKOWE


1. CV studenta - wzór z przykładami dla studenta w trakcie i po studiach

Jeśli nie masz doświadczenia zawodowego, w CV studenta musisz skupić się na innych kwalifikacjach. Jak zatem zainteresować pracodawcę? Ten poradnik, pokaże Ci jak napisać CV studenta, które pozwoli Ci zyskać przewagę nad innymi kandydatami (nawet tymi bardziej doświadczonymi).

https://www.livecareer.pl/wzory-cv/cv-studenta


2. 31 błędów w CV, przez które rekruterzy odrzucają Twoją aplikację

Wysyłasz dziesiątki CV i nie dostajesz odpowiedzi od rekruterów? Na tym etapie szukania pracy powodem mogą być błędy w Twoim CV. Jakie błędy w CV są najgorsze i jak się przed nimi ustrzec? Dowiesz się, czytając ten artykuł.

https://www.livecareer.pl/cv/bledy-cv


3. Nowa klauzula CV 2020: zgoda na przetwarzanie danych RODO

Nasi eksperci pokażą Ci, jak brzmi nowa klauzula do CV po polsku, po angielsku i po niemiecku. Pokażą gdzie dodać zgodę na przetwarzanie danych w CV i przekażą zasady związane z pisaniem CV po RODO.

https://www.livecareer.pl/cv/klauzula-cv


4. Jak napisać CV po angielsku? Wzór i przydatne zwroty do English CV

Pisanie CV po angielsku jest dla wielu kandydatów sporym wyzwaniem.  Jeśli nie chcesz mieć tego problemu, sprawdź nasz wzór CV po angielsku, zastosuj wskazówki i stwórz CV po angielsku, które wygląda i brzmi profesjonalnie.

https://www.livecareer.pl/cv/cv-po-angielsku


5. List motywacyjny po angielsku - wzór, zwroty. Jak napisać Cover Letter?

Pomożemy Ci nie popełnić podstawowych błędów językowych oraz zadbać o właściwą treść i formę listu motywacyjnego po angielsku. Przeczytaj nasz wzór i wskazówki, żeby stworzyć własny cover letter, który efektownie zaprezentuje Cię potencjalnemu pracodawcy w kilku naprawdę prostych zdaniach.

https://www.livecareer.pl/list-motywacyjny/list-motywacyjny-po-angielsku


6. Przyszłościowe kierunki studiów - jakie studia wybrać, aby mieć pracę?

Zastanawiasz się, jakie perspektywy zawodowe oferuje Twój kierunek studiów? Nie wiesz, czy podjąłeś dobrą decyzję przy jego wyborze? A może myślisz o zmianie ścieżki edukacji i chcesz wybrać najlepszą alternatywę? W tym artykule rozwiejemy Twoje wątpliwości.

https://www.livecareer.pl/porady-zawodowe/kierunki-studiow

Licznik wizyt na stronie: 374
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 15-01-2020 15:24
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 17-01-2020 16:29

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera