W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Darmowy Kreator CV (Aplikuj.pl)

Kreator CV (Aplikuj.pl).png


W poszukiwaniach pracy niejednokrotnie spotykamy się z koniecznością wysłania CV w wiele miejsc i dostosowywania treści dokumentu do wymagań danego pracodawcy. Poprawianie dokumentu i zmiana drobnych informacji mogą być decydujące i zwiększyć nasze szanse na wymarzoną pracę. Zarówno dla tych, którzy nie stworzyli jeszcze swojego pierwszego CV, jak i tych, którzy regularnie aktualizują je i potrzebują kilku jego wersji, powstał darmowy kreator CV od Aplikuj.pl.


W kreatorze możliwe jest szybkie utworzenie dokumentu poprzez wypełnienie stosownych pól indywidualnymi informacjami. Po uzupełnieniu niezbędnych danych można dobrać wedle uznania i stosownie do stanowiska, na jakie aplikujemy, kolorystykę i styl CV, a następnie pobrać gotowy dokument w pliku PDF.


Kreator krok po kroku przeprowadza użytkownika przez proces przygotowania dokumentu. Nie trzeba się martwić o marginesy, kolejność czy rozmieszczenie informacji oraz o to, czy nie zapomnieliśmy o jakichś ważnych danych. Aby włączyć narzędzie, należy jedynie wypełnić krótki formularz rejestracyjny - używanie kreatora nie wymaga żadnych opłat.


Kreator dostępny jest na stronie: www.aplikuj.pl/cv/kreator


Opracowane przez zespół Aplikuj.pl

Licznik wizyt na stronie: 599
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 10-12-2019 14:24
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 10-12-2019 14:50

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera