W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Konkurs „Lifestyle - żywienie i ruch”

Akademia Dietetyki ogłasza konkurs na fenomenalny artykuł popularnonaukowy. Napisz interesujący i nowatorski artykuł na dowolnie wybrany temat dotyczący aktywności fizycznej z elementami żywienia i wygraj płatny staż o wartości 1000 zł lub specjalistyczne kursy online!

Konkurs trwa do 30.11.2019 r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 6.12.2019 r.


Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich absolwentów (posiadających dyplom ukończenia studiów) kierunków fizjoterapia, wychowanie fizyczne, sport, dietetyka, technologia żywności, biotechnologia i innych pokrewnych kierunków studiów I stopnia (licencjackich), a także studentów oraz absolwentów II stopnia (magisterskich) wyżej wymienionych kierunków.


Do wygrania!

  • płatny staż o wartości 1000 zł
  • kursy online Akademii Dietetyki dostępne na stronie: www.kursdietetyki.pl

Co trzeba zrobić?

Napisać artykuł popularnonaukowy o objętości 4,5 do 6 tys. znaków uwzględniając bibliografię i wysłać go na e-mail: do 30 listopada 2019 r. W wiadomości załączyć również wypełniony DOCXFormularz Zgłoszeniowy i skan dyplomu ukończenia studiów.


PDFRegulamin Konkursu „Lifestyle - żywienie i ruch”


Zobacz prace poprzednich laureatów, zainspiruj się! Niech Twoja praca dołączy do reszty wartościowych artykułów! - www.akademiadietetyki.pl/dietetyka


Więcej szczegółów na stronie: www.akademiadietetyki.pl/konkurs-lifestyle-zywienie-i-ruch


Plakat „Lifestyle – żywienie i ruch”.png

Licznik wizyt na stronie: 409
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 07-11-2019 13:54
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 07-11-2019 14:47

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera