Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

  • »
  • »

Aplikuj.pl

Aplikuj logo.png


Aplikuj.pl - to portal z ponad 30000 ofertami pracy z całej Polski, codziennymi nowymi ogłoszeniami oraz obszerną bazą użytecznej wiedzy zarówno dla kandydatów, jak i pracodawców. W przygotowanych na stronie artykułach można znaleźć aktualne odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z szukaniem pracy, procesami rekrutacji, warunkami zatrudnienia, regulacjami Kodeksu Pracy i wiele innych.


Poniżej kilka pomocnych materiałów przygotowanych przez portal Aplikuj.pl


DARMOWY KREATOR CV

Darmowy Kreator umożliwia szybkie utworzenie dokumentu poprzez wypełnienie stosownych pól indywidualnymi informacjami. Po uzupełnieniu niezbędnych danych można dobrać wedle uznania i stosownie do stanowiska, na jakie aplikujemy, kolorystykę i styl CV, a następnie pobrać gotowy dokument w pliku PDF.

Narzędzie dostępne na stronie: www.aplikuj.pl/cv/kreator


 

ARTYKUŁY PORADNIKOWE


1. Praktyka a staż - czym się różnią i dlaczego warto je podejmować?

Artykuł zawiera informacje na temat tego, gdzie najłatwiej znaleźć oferty stażów i praktyk dla studentów, czym się różnią praktyki od stażów i które formy zatrudnienia są płatne, a także dlaczego odbycie praktyk i stażu jest cennym doświadczeniem, które może pomóc w przyszłych rekrutacjach.

https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/937/praktyka-a-staz-najwazniejsze-roznice


2. Twój cel zawodowy - jak określić, czym chcesz się zajmować?

Tekst zawiera wskazówki na temat wyboru i określenia własnego celu zawodowego, który każdy kandydat do pracy powinien znać, aby bardziej świadomie i skutecznie poszukiwać pracy. Sformułowanie celów zawodowych jest potrzebne nie tylko do przygotowania profesjonalnego CV, ale także umożliwia pracę nad własnym rozwoju i podnoszeniem kwalifikacji stosownie do naszych możliwości i chęci.

https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1657/cel-zawodowy-warto-go-okreslic


3. Urlop stażysty - najważniejsze informacje

W artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat regulacji prawnych dotyczących urlopów przysługujących osobom zatrudnionym na stażu. W treści zawarto również zasady związane ze zliczaniem stażu pracy na tego rodzaju umowie oraz o tym, czy i jak dni wolne przysługujące stażyście wpływają na jego wynagrodzenie w przypadku stażu płatnego.

https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracodawcow/1283/urlop-stazysty-co-musisz-wiedziec

Licznik wizyt na stronie: 539
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 05-08-2019 09:05
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 15-01-2020 15:23

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera