Marka wysokiej reputacji

PMWSZ w Opolu jest uczelnią
o najlepszej reputacji w Polsce
(wg rankingu Reputacji PWSZ Premium Brand 2017)

Aplikuj.pl

Aplikuj logo.png


Aplikuj.pl - to portal z ponad 30000 ofertami pracy z całej Polski, codziennymi nowymi ogłoszeniami oraz obszerną bazą użytecznej wiedzy zarówno dla kandydatów, jak i pracodawców. W przygotowanych na stronie artykułach można znaleźć aktualne odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z szukaniem pracy, procesami rekrutacji, warunkami zatrudnienia, regulacjami Kodeksu Pracy i wiele innych.


Poniżej kilka przydatnych artykuły przygotowanych przez portal Aplikuj.pl


ARTYKUŁY PORADNIKOWE


1. Praktyka a staż - czym się różnią i dlaczego warto je podejmować?

Artykuł zawiera informacje na temat tego, gdzie najłatwiej znaleźć oferty stażów i praktyk dla studentów, czym się różnią praktyki od stażów i które formy zatrudnienia są płatne, a także dlaczego odbycie praktyk i stażu jest cennym doświadczeniem, które może pomóc w przyszłych rekrutacjach.

https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/937/praktyka-a-staz-najwazniejsze-roznice


2. Twój cel zawodowy - jak określić, czym chcesz się zajmować?

Tekst zawiera wskazówki na temat wyboru i określenia własnego celu zawodowego, który każdy kandydat do pracy powinien znać, aby bardziej świadomie i skutecznie poszukiwać pracy. Sformułowanie celów zawodowych jest potrzebne nie tylko do przygotowania profesjonalnego CV, ale także umożliwia pracę nad własnym rozwoju i podnoszeniem kwalifikacji stosownie do naszych możliwości i chęci.

https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1657/cel-zawodowy-warto-go-okreslic


3. Urlop stażysty - najważniejsze informacje

W artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat regulacji prawnych dotyczących urlopów przysługujących osobom zatrudnionym na stażu. W treści zawarto również zasady związane ze zliczaniem stażu pracy na tego rodzaju umowie oraz o tym, czy i jak dni wolne przysługujące stażyście wpływają na jego wynagrodzenie w przypadku stażu płatnego.

https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracodawcow/1283/urlop-stazysty-co-musisz-wiedziec

Licznik wizyt na stronie: 126
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 05-08-2019 09:05
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 05-08-2019 12:09

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera