W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

XVII Opolski Festiwal Nauki 2 czerwca 2019 r Opolski Piknik Naukowy

XVII  Opolski Festiwal Nauki

2 czerwca 2019 r  Opolski Piknik Naukowy

W dniu 2 czerwca 2019 r  na placu  Mikołaja Kopernika w Opolu odbył się Piknik Naukowy XVII Opolskiego Festiwalu Nauki, którego celem jest popularyzacja i upowszechnianie nauki wśród mieszkańców Opola, Opolszczyzny i innych województw.

Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa również brała czynny udział w tym wydarzeniu.

Dzień spędzony na Pikniku Naukowym można uważać za bardzo udany pod względem promocji Wydziału Nauk Medycznych. Studentki II roku Położnictwa Daria Skwara i Natalia Werner pod czujnym okiem nauczycieli akademickich mgr Marii Gramberg oraz mgr Alicji Harla z zaangażowaniem udzielały instruktażu i wskazówek dotyczących samobadania piersi oraz

kąpieli i pielęgnacji noworodka.  Prezentowały również modele przedstawiające rozwój płodu w łonie matki, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników.

Studentki bardzo aktywie brały udział w Festiwalu Nauki rozdając ulotki i zachęcając młodzież do podjęcia studiów na kierunku Położnictwo. Odwiedzający byli zaciekawieni ofertą.

opracowała:  Alicja Harla

 

 

Licznik wizyt na stronie: 792
Opublikował: Ewa Kubacka   |  Data publikacji: 11-06-2019 12:10
Modyfikował: Ewa Kubacka   |  Data modyfikacji: 11-06-2019 12:15

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera