W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Konkurs „CANbridge, film i animacja”

CANbridge_film_animacja.png


Co łączy puszki aluminiowe i podróże?

Wielu studentów marzy o podróżach, jednak nie zawsze mogą sobie na to pozwolić. Specjalnie dla nich Fundacja Recal we współpracy z AIESEC oraz Fundacją Green Festival uruchomiła konkurs „CANbridge, film i animacja”.


Udział w konkursie polega na wykonaniu filmu (wybraną techniką, w tym animacja) o długości do 10 minut, którego tematyka ma dotyczyć recyklingu aluminiowych puszek po napojach. Zgłoszenia indywidualne lub grupowe przyjmowane są do dnia 30 czerwca 2019 r.

Nagroda główna w konkursie to voucher na zakup biletów lotniczych o wartości 5000 zł oraz dodatkowe wsparcie finansowe na wzięcie udziału w Global Volunteer - wolontariacie zagranicznym organizowanym przez AIESEC.

Rozdanie nagród odbędzie się w sierpniu 2019 roku w trakcie uroczystej gali finałowej międzynarodowego festiwalu Cracow Green Film Festival.


CANbridge, to część ogólnoeuropejskiej kampanii „każda puszka cenna”. Został stworzony dla energicznych studentów z głową pełnych pomysłów. W Fundacji RECAL wiemy, że połączenie pasji, kreatywności i odpowiedniej motywacji jest najszybszą drogą do sukcesu, dlatego postanowiliśmy zachęcić brać studencką do działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Jednocześnie chcemy rozwijać wśród młodych ludzi ich indywidualne talenty oraz takie umiejętności jak zarządzanie projektami czy komunikacja. Budowanie tych wartości jest również misją organizacji AIESEC, dlatego połączyliśmy siły i począwszy od 2019 roku wspólnie rozwijamy CANbridge. W tym roku do zaoferowania mamy serię konkursów, warsztatów oraz oferty współpracy na festiwalach muzycznych.


„Pomysł na konkurs filmowy narodził się po zeszłorocznej edycji International Green Film Festival w Krakowie. Poszukujemy innowacyjnej, artystyczno-edukacyjnej metody, za pomocą której w atrakcyjny sposób przekazywane będą zagadnienia promujące postawy ekologiczne. Chcemy również promować młode talenty oraz podnosić świadomość i edukację społeczeństwa w zakresie recyklingu opakowań aluminiowych.” – mówi Bartłomiej Wojdyło – Członek Zarządu Fundacji RECAL.


Szczegóły, w tym regulamin konkursu znajdują się na www.kazdapuszkacenna.pl oraz na Fanpage EveryCanCounts Polska.

Licznik wizyt na stronie: 472
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 08-06-2019 10:21
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 08-06-2019 11:00

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera