Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

VI Ogólnopolski Dzień Różnorodności

Ogólnopolski Dzień Różnorodności.png


Odwaga będzie tematem przewodnim VI Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach programu Karta Różnorodności. Konferencja odbędzie się 23 maja w Kinie Atlantic w Warszawie. Ruszyła rejestracja na wydarzenie (udział bezpłatny).


Ogólnopolski Dzień Różnorodności to największe doroczne wydarzenie realizowane w ramach koordynowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wspierającej przeciwdziałanie dyskryminacji w miejscu pracy, Karty Różnorodności.


Każdego roku wydarzenie gromadzi ekspertów i ekspertki zajmujące się zarządzaniem różnorodnością, działające na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem, dyskryminacją. Wśród gości i uczestników są przedstawiciele/ki biznesu, administracji, organizacji pozarządowych i nauki, którzy spotykają się, aby wymienić się doświadczeniami, dobrymi praktykami i inspiracją do dalszego działania.

"W ramach VI Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności wspólnie z zaproszonymi gośćmi, ekspertami i ekspertkami - z prof. Bogdanem de Barbaro i prof. Anną Gizą-Poleszczuk na czele - odpowiemy na pytania m.in. o to, jak zmiana modeli pracy i narzędzie pracy wpływają na nasze życie, dlaczego tak bardzo potrzebujemy dziś odwagi i czy da się połączyć pracę z pasją" - mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.


Swój udział w spotkaniu potwierdziły już m.in. polska himalaistka, zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników Kinga Baranowska, profesor Anna Giza-Poleszczuk, socjolog oraz profesor Bogdan de Barbaro, psychoterapeuta.


Program VI Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, sylwetki zaproszonych gości oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie wydarzenia: www.odpowiedzialnybiznes.pl/odr2019.

Licznik wizyt na stronie: 588
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 29-04-2019 14:14
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 29-04-2019 15:09

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera