Trwa rekrutacja elektroniczna (nabór uzupełniający) na studia w PMWSZ w Opolu na rok akademicki 2019/2020 - Zapraszamy! 

 

Marka wysokiej reputacji

PMWSZ w Opolu jest uczelnią
o najlepszej reputacji w Polsce
(wg rankingu Reputacji PWSZ Premium Brand 2017)

Warsztaty edukacyjne dotyczące profilaktyki raka piersi

W dniu 4 kwietnia 2019 r. studentki drugiego roku Położnictwa Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu - Jagoda Jadczyk i Karolina Szymiczek wraz z nauczycielem akademickim mgr Marią Gramberg po raz kolejny przeprowadziły warsztaty edukacyjne dotyczące profilaktyki raka piersi. Tym razem miejscem warsztatów był Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. przy ulicy Luboszyckiej 19 w Opolu. W spotkaniu wzięło udział 19 pań.

Warsztaty rozpoczęły się wykładem wprowadzającym na temat profilaktyki raka piersi, który wygłosiła mgr Maria Gramberg. Zainteresowane otrzymały wiedzę z zakresu profilaktyki raka piersi, metod samobadania piersi i jego istoty.

Szeroki wachlarz fantomów udostępniony przez PMWSZ w Opolu pozwolił studentkom pod nadzorem nauczyciela akademickiego instruować każdą z Pań z zakresu samobadania piersi. Panie chętnie korzystały z pomocy studentek i starały się przyswoić nowo poznaną wiedzę.

Kilka uczestniczek podzieliło się swoimi osobistymi doświadczeniami w tym zakresie, co sprawiło, że warsztaty stały się jeszcze bardziej wiarygodne. Dostrzeżono chęć zgłębiania wiedzy, gdyż jak się okazało wiele Pań posiadało nieaktualne informacje. Panie zadawały wiele pytań, na które otrzymywały wyczerpujące odpowiedzi. Naszym zdaniem warsztaty były udane i potrzebne.

 

 

Licznik wizyt na stronie: 160
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 17-04-2019 15:57
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 18-04-2019 12:08

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera