Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

  • »
  • »

InterviewMe.pl

interviewme logo.png


InterviewMe.pl to serwis kariery, który przez 4 lata odwiedziło prawie 15 mln użytkowników. Dla osób poszukujących pracy stworzony został zaawansowany kreator CV oraz blog z praktycznymi poradami dotyczącymi kariery. InterviewMe to również kopalnia wiedzy o ponad 200 najlepszych pracodawcach w Polsce. Serwis dąży do tego aby kandydaci błyskawicznie znajdowali idealne zatrudnienie, a firmy skuteczniej budowały profesjonalne zespoły. Zobacz, jak realizowany jest ten cel na www.interviewme.pl


Poniżej kilka wybranych, pomocnych materiałów przygotowanych przez serwis InterviewMe.pl


 

KREATOR CV

Kreator oferuje 20+ szablonów CV w 400+ kombinacjach kolorystycznych, pobranie CV w formacie PDF. Do wyboru 3 pakiety: Start, Plus lub Premium.

https://interviewme.pl/kreator-cv


 

ARTYKUŁY PORADNIKOWE


Jak napisać CV, które da Ci pracę? 9 rad eksperta

Badania pokazują, że masz tylko 6 sekund, aby zainteresować pracodawcę swoim CV. Większość kandydatów rzadko otrzymuje zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjne. Dowiedz się jak napisać CV, które da Ci przewagę nad innymi i pozwoli szybko zmienić pracę.

https://interviewme.pl/blog/jak-napisac-cv-eyetracking


Jak napisać list motywacyjny do pracy? Przykłady listów i 8 rad eksperta

Wiesz, co jest największym problemem listów motywacyjnych? Większość pracodawców ich nie w ogóle nie czyta. Jak napisać list motywacyjny, który da Ci zaproszenie na rozmowę? Przeczytaj 8 nieznanych rad od rekrutera, a dowiesz się, jak napisać list, z którym znajdziesz pracę znacznie szybciej!

https://interviewme.pl/blog/jak-napisac-list-motywacyjny-do-firmy


Rozmowa kwalifikacyjna - 7 najczęstszych błędów

Czeka Cię ważna rozmowa kwalifikacyjna? Jak nie zepsuć dobrego wrażenie i nie stracić szansy na atrakcyjną pracę? Zobacz 7 najczęstszych błędów, które kandydaci popełniają na rozmowach kwalifikacyjnych. Wyeliminuj je już dziś i znajdź lepszą pracę.

https://interviewme.pl/blog/rozmowa-kwalifikacyjna-7-najczestszych-bledow


Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej i najlepsze odpowiedzi. Przykłady

Zobacz odpowiedzi na pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, które na pewno się pojawią! Nie daj się zaskoczyć na interview i zwiększ swoje szanse na otrzymanie pracy. W tym artykule pokaże Ci, jakich pytań możesz się spodziewać i jakich odpowiedzi oczekuje od Ciebie pracodawca.

https://interviewme.pl/blog/pytania-na-rozmowie-kwalifikacyjnej-jak-pokonac


CV po angielsku - wzór, przykłady i 12 rad, jak je napisać.

Wszystko co musisz wiedzieć o pisaniu CV po angielsku w jednym miejscu. CV czy resume? Sprawdź, ile z tych 12 błędów popełniasz.

https://interviewme.pl/blog/cv-po-angielsku


List motywacyjny po angielsku. Kompendium wiedzy.

Wszystko co musisz wiedzieć, jeśli chcesz napisać idealny list motywacyjny po angielsku. Przykłady, wzór, zwroty oraz porady. Przeczytaj koniecznie, zanim zaczniesz pisać swój list motywacyjny po angielsku.

https://interviewme.pl/blog/list-motywacyjny-po-angielsku


Zainteresowania w CV - 6 rad, jak je opisać

Czy warto opisywać swoje zainteresowania w CV? Oczywiście, że tak! Jeśli masz ciekawe hobby, spróbuj opisać je tak, aby zainteresować rekrutera swoją osobą. Co zrobić, aby zainteresowania pomogły Ci znaleźć pracę?

https://interviewme.pl/blog/jak-opisac-zainteresowania-cv


Umiejętności do CV. Co wpisać, aby szybko znaleźć pracę? Przykłady

Wpisujesz tu: kreatywność, praca pod presją czas, MS Word? Lepiej zobacz, co jeszcze robisz źle.

https://interviewme.pl/blog/cv-umiejetnosci-cv


Pierwsze CV studenta bez doświadczenia - 8 rad jak napisać

Nie mam pracy, bo nie mam wymaganego doświadczenia. Nie mam doświadczenia, bo nie mogę znaleźć pracy. Znasz ten problem? Zobacz, jak napisać pierwsze CV studenta!

https://interviewme.pl/blog/pierwsze-cv-studenta


 

BEZPŁATNE E-BOOKI


Jak napisać list motywacyjny, który zapewni Ci pracę. Wzór, przykłady i 8 rad.

Czy Twój list zaczyna się od “W odpowiedzi na ofertę…”? To tak jak większość nudnych listów. Jest duża szansa, że rekruter nie będzie czytał dalej! W e-booku poniżej dowiesz się, jak napisać list motywacyjny, który nie trafi do kosza.

https://interviewme.pl/ebook-list-motywacyjny


24 błędy w CV, przez które nie dostajesz pracy.

Zastanawiasz się, dlaczego wysyłasz tak wiele CV, ale rzadko chodzisz na rozmowy kwalifikacyjne? Zobacz, które z 24 błędów popełniasz w swoim CV. Wyeliminuj je, a zaczniesz otrzymywać więcej zaproszeń! Pobierz e-book poniżej.

https://interviewme.pl/ebook-cv


50 najczęstszych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej.

Przeraża Cię zbliżająca się rozmowa kwalifikacyjna? Boisz się, że usłyszysz niespodziewane pytanie? Przeczytaj ten e-book i nie daj się zaskoczyć.

https://interviewme.pl/ebook-rozmowa-kwalifikacyjna


CV i list motywacyjny po angielsku. Przydatne zwroty.

Napisanie CV po angielsku to dla Ciebie żaden problem, bo znasz ten język? Tylko czy na pewno bezbłędnie? Użyj fraz z naszego e-booka, aby już nigdy nie zastanawiać się, czy Twoje CV i list motywacyjny po angielsku są poprawne!

https://interviewme.pl/ebook-list-cv-po-angielsku


3 wzory maila z CV, które dadzą Ci więcej odpowiedzi od pracodawców

Napisz Profesjonalne CV zwiększy twoje szanse na zdobycie pracy. Tylko co robić aby pracodawca pobrał załącznik? Zobacz 3 niezawodne wzory CV, dzięki którym pracodawca otworzy twoje CV.

https://interviewme.pl/ebook-wzory-maila-z-cvWięcej Przydatnych materiałów na stronie - www.interviewme.pl/blog

Licznik wizyt na stronie: 1974
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 11-04-2019 14:25
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 15-01-2020 15:19

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera