Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

19. edycja programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki

loreal for_women.jpeg


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z 19. edycją programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Program jest częścią globalnej inicjatywy „For Women in Science”, która powstała dzięki partnerstwu L’Oréal i UNESCO. Do programu mogą zgłaszać się kobiety-naukowcy, które mieszkają w Polsce, a w roku wypłacania nagrody nie osiągną 25. roku życia (w przypadku magistrantek), 32. roku życia (w przypadku doktorantek), oraz 40. roku życia (w przypadku habilitantek). Regulamin przewiduje możliwość wydłużenia o dodatkowy rok wyznaczonej granicy wiekowej w przypadku kandydatek, które pisząc pracę naukową, przebywały na urlopie macierzyńskim.

Głównym celem konkursu jest promowanie osiągnięć kobiet naukowców w dziedzinie nauk biologiczno-medycznych, zachęcanie ich do kontynuacji prac rozwijających naukę oraz udzielenie wsparcia finansowego. Program jest skierowany do kobiet zarówno na zaawansowanym jak i początkowym etapie prac badawczych. W konkursie można uzyskać trzy stypendia habilitacyjne w wysokości 35 tys. zł, dwa stypendia doktoranckie po 30 tys. zł oraz jedno magisterskie w wysokości 20 tys. zł.


Zgłoszenia można wysyłać do 30 kwietnia 2019 r.


Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy regulamin znajduje się na stronie: www.lorealdlakobietinauki.pl

Licznik wizyt na stronie: 398
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 13-03-2019 11:11
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 14-03-2019 08:57

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera