Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Targi Edukacyjne EDU Opole 2019

W dniach 5 i 6 marca 2019 r. w  Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu odbyła się Szósta Edycja Targów Edukacyjnych EDU OPOLE. Targi te co roku są miejscem prezentacji oferty edukacyjnej szkół publicznych i prywatnych z województwa opolskiego na różnych poziomach nauczania, jak również szkół wyższych z całej Polski.

Oczywiście na tego typu Targach nie mogło zabraknąć oferty Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu. Stanowisko naszej Uczelni reprezentowane było przez studentów wszystkich kierunków, w tym oczywiście kierunku Położnictwa.

Nasz kierunek godnie reprezentowały studentki: Wioletta Zienć, Wiktoria Lipok, Nikola Kalina oraz Stephanie Kalus pod opieką dydaktyków mgr Alicji Harla, mgr Marii Gramberg, mgr Aleksandry Materkowskiej oraz mgr Iwony Łuczak.

Studentki z dumą i pełnym zaangażowaniem demonstrowały przygotowane stoisko. Nie zabrakło nauki  przewijania noworodka, instruktażu samobadania piersi jak i omówienia poszczególnych etapów rozwoju ciąży.

Studentki z pasją opowiadały o swoich studiach zachęcając uczestników do podjęcia nauki na naszej Uczelni.

Stanowisko PMWSZ cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów, szczególnie szkół opolskich. Dla zainteresowanych przygotowane były upominki w formie gadżetów promujących Uczelnię.

Jesteśmy dumni, że kolejny rok z rzędu mogliśmy przedstawić szeroki wachlarz możliwości naszej Uczelni.

 

 

Licznik wizyt na stronie: 411
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 11-03-2019 13:23
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 11-03-2019 13:32

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera