W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Konkurs PhotoChallenge 2019

PhotoChallenge 2019

Akademicki konkurs, w którym do wygrania jest US$ 4.000 za fotografię, która najlepiej odzwierciedla debaty i refleksji o Dyktaturze Piękna.


O co chodzi?

PhotoChallenge 2019 jest akademickim konkursem, który ma na celu promowanie debaty i refleksji na tematy istotne dla społeczeństwa. Stymulowanie zaangażowania studentów w projektach wykorzystujących fotografię jako głównej formy ekspresji społecznej, politycznej i kulturowej. Tegorocznym tematem jest Dyktatura Piękna (problemy związany z poszukiwaniem idealnego wyglądu oraz debata o Ciałopozytywności/Ciele pozytywnym).

Codziennie miliony ludzi na całym świecie szukają idealnego wyglądu i nie czują się dobrze ze swoimi ciałami. Wiele młodych dziewcząt i chłopców dorastają, kształtowani przez społeczeństwo, aby stać się idealną wersją siebie. Ta sytuacja powoduje nam wiele problemów.

Marzymy o świecie, w którym wszystkie rodzaje piękna są akceptowane, a każda osoba jest uwzględniona przez to, co czyni go innym, ale dopóki nie stanie się to rzeczywistością, chcemy znaleźć studentów z całej Polski oraz innych krajów, którzy podejmują niezbędne kroki, aby zmniejszyć wpływ Dyktatury piękna.

Nadesłane prace konkursowe zostaną ocenione przez komisję, która weźmie pod uwagę kryteria takie jak: kreatywność, jakość techniczna i realizacja tematu.

Za zwycięskie zdjęcie do otrzymania jest nagroda pieniężna w wysokości 4.000 USD (cztery tysiące dolarów). Zwycięzca otrzyma 3.000 USD (trzy tysiące dolarów), a kolejne 1.000 USD (tysiąc dolarów) zostanie przekazane na rzecz wybranej przez niego organizacji pozarządowej.


PDFThe Dictatorship of Beauty Uniwersytet (English Version)


Zgłoszenia

Zgłoszenia do PhotoChallenge 2019 trwają do 31.10.2019 r. wyłącznie na oficjalnej stronie konkursu: https://jakandjil.pl/photochallenge2019


Wszystkie informacje na temat zasad, terminów i nagród PhotoChallenge 2019 można znaleźć na stronie w zakładkach: Regulamin oraz FAQ


PhotoChallenge_PL.jpeg        PhotoChallenge_EN.jpeg

Licznik wizyt na stronie: 538
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 21-02-2019 15:08
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 21-02-2019 15:52

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera