Informujemy, iż wszelkie sprawy na Uczelni (również stypendialne) załatwiane są online, kontakt z poszczególnymi Działami poprzez pocztę elektroniczną

Promocja PMWSZ w V i II LO 2018.

W ramach Promocji PMWSZ w Opolu i Promocji Zdrowia -  studentki III roku Pielęgniarstwa  studiów pierwszego stopnia Marta Siergiej i Daria Wolny oraz opiekun III roku mgr Małgorzata Szerszeń, przyjęły zaproszenie nauczycieli i uczniów V i II Liceum Ogólnokształcącego. W Liceum nr V byłyśmy 27 listopada w ramach Tygodnia Promocji Zdrowia a w Liceum nr.  II  - 12 grudnia. Uczniowie „piątki” przywitali i pożegnali nas bukietem warzyw i owoców. Młodzież obu szkół jest otwarta na edukację z zakresu profilaktyki zdrowia.

Nasza pogadanka - wykład oraz „mini warsztaty” pomiaru tętna, ciśnienia i pokaz pomiaru poziomu cukru z krwi włośniczkowej spotkały się z zainteresowaniem i chęcią kontynuowania dalszej współpracy, także w ramach Otwartych Drzwi na terenie naszej Uczelni. Uczniowie i nauczyciele z niecierpliwością czekają na możliwość zapoznania się z Salą Symulacyjną Wysokiej Wierności, o której nie omieszkaliśmy wspomnieć.

Chęć udziału w podobnych spotkaniach zgłosiło Liceum nr. I i III ale zrealizujemy je dopiero w styczniu Nowego Roku.  

Opracowała Małgorzata Szerszeń

 

 

Licznik wizyt na stronie: 458
Opublikował: Ewa Kubacka   |  Data publikacji: 13-12-2018 10:41
Modyfikował: Ewa Kubacka   |  Data modyfikacji: 13-12-2018 10:48

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera