W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora oraz raport z badania antyplagiatowego może mieć formę skanu lub oryginału

XI Konferencja Naukowo Szkoleniowa Wydziału Fizjoterapii

Po raz jedenasty odbyła się Konferencja naukowo-szkoleniowa "Nowoczesne Oblicza Fizjoterapii" kierowana do Studentów Fizjoterapii i Fizjoterapeutów. Wszystkich gości, wykładowców oraz studentów przywitała Dziekan Wydziału Fizjoterapii – Pani doktor Joanna Rajfur. Głównym założeniem konferencji i warsztatów jest, jak co roku popularyzacja nowoczesnych metod fizjoterapii, przedstawienie najnowszych trendów i rozwiązań terapeutycznych, a także wyzwań stojących przed fizjoterapeutami. Konferencja rozpoczęła się wykładem DKMS, który poprowadził mgr Tomasz Matusz oraz studentka Wydziału Fizjoterapii - Natalia Roden. Wystąpienie związane było z Dniem Dawcy Szpiku na naszej Uczelni, podczas którego mieliśmy możliwość zarejestrowania się jako potencjalni dawcy. Serdeczne podziękowania składamy również Studentom, którzy zdecydowali się pomóc przy rejestracji i z ogromnym zaangażowaniem wspomagali całą akcję. Ciekawy wykład przedstawiła nam firma Technomex, która mówiła o wykorzystaniu egzoszkieletu w neurorehabilitacji (fotorelacja).

Sesja naukowa została zwieńczona sesją warsztatową, którą poprowadzili wykładowcy Wydziału Fizjoterapii PMWSZ w Opolu.

W imieniu Komitetu  Organizacyjnego chcemy złożyć podziękowania wszystkim prelegentom, zaproszonym gościom oraz studentom za udział w konferencji.

Do zobaczenia za rok!

 

 

Licznik wizyt na stronie: 742
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 12-12-2018 10:36
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 12-12-2018 11:40

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera