Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Konkursy Narodowego Centrum Nauki

logo konkursy NCN.jpeg


KONKURSY NARODOWEGO CENTRUM NAUKI


Narodowe Centrum Nauki otwiera nabór wniosków w konkursach OPUS, PRELUDIUM, SONATA, BEETHOVEN  LIFE 1.

Wnioski należy składać wyłącznie za pośrednictwem systemu ZSUN/OSF (www.osf.opi.org.pl)  do 17 grudnia 2018 r.

Pula dotacji w wymienionych konkursach to 530 mln zł.


OPUS - przeznaczony dla wszystkich badaczy, niezależnie od etapu kariery naukowej. W ramach realizacji projektu mogą oni otrzymać środki na zatrudnienie zespołu naukowców oraz zakupić lub wytworzyć aparaturę naukowo-badawczą, która jest niezbędna do ich realizacji. Możliwe jest także przyznanie stypendiów dla młodych badaczy. 

Szczegółowe informacje: Kliknij tutaj!


PRELUDIUM - dla osób rozpoczynających karierę naukową, nieposiadających stopnia naukowego doktora. Maksymalne finansowanie pojedynczego projektu może wynieść odpowiednio 70, 140 lub 210 tys. zł.

Szczegółowe informacje: Kliknij tutaj!


SONATA - jest konkursem skierowanym do osób, które uzyskały stopień doktora w latach 2011-2016. Celem konkursu jest wsparcie w prowadzeniu innowacyjnych badań z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury oraz oryginalnej metodologii.

Szczegółowe informacje: Kliknij tutaj!


BEETHOVEN LIFE 1 - dla naukowców prowadzących badania w zakresie nauk o życiu. Będzie to pierwszy konkurs przeprowadzany przez Centrum w oparciu o procedurę agencji wiodącej (Lead Agency Procedure). W konkursie BEETHOVEN LIFE do rozdysponowania jest 20 mln zł.

Szczegółowe informacje: Kliknij tutaj!

Licznik wizyt na stronie: 484
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 22-11-2018 13:37
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 22-11-2018 13:54

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera