W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Work@PL - Praca w Polsce

Europejski Dzień Pracy.jpeg


Poszukujesz pracy w Polsce?

Weź udział w Europejskim Dniu Pracy - Work@PL


Work@PL to wydarzenie, które odbędzie się 10 października 2018 r. w godzinach od 10:00 do 14:00. Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców w pozyskaniu pracowników spośród osób poszukujących pracy z państw Unii Europejskiej, w tym Polaków, którzy wyemigrowali do pracy za granicę i myślą o powrocie do kraju.

Ponadto celem wydarzenia jest umożliwienie nawiązania kontaktu pomiędzy polskimi pracodawcami z osobami poszukującymi pracy z terenu państw członkowskich UE/EOG, upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach.


Szukasz pracy w Polsce?

Obserwuj profil wydarzenia Work@PL wcześniej, aby zapoznać się z informacjami nt. pracodawców oraz wyszukać interesujące oferty pracy. Pamiętaj, żeby zarejestrować konto osoby odwiedzającej wydarzenie, co umożliwi składanie aplikacji na wybrane ogłoszenia.

W dniu 10.10.2018 będziesz mógł rozmawiać z wystawcami poprzez indywidualne chaty on-line, a także posłuchać prezentacji nt. warunków życia i pracy w Polsce, którym będzie towarzyszył chat publiczny.


Więcej informacji na stronach:

Licznik wizyt na stronie: 910
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 03-10-2018 12:20
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 03-10-2018 12:46

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera