Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

„Youth Empowered - Możesz Więcej niż Myślisz!”

YE1 v2.png


2. edycja programu „Youth Empowered - Możesz Więcej niż Myślisz!”
dla młodych chcących odnaleźć się na rynku pracy


Kursy on-line, warsztaty z ekspertami, możliwość spotkania z mentorami - to tylko niektóre elementy programu „Youth Empowered - Możesz Więcej niż Myślisz!”, realizowanego przez Coca-Colę we współpracy z organizacjami pozarządowymi z całej Polski. To pierwszy etap kompleksowego programu Coca-Cola dla młodych w Polsce, zrodzony z potrzeby wsparcia ludzi młodych w wejściu na rynek pracy.

Z badań [Deloitte, Pierwsze kroki na rynku pracy, Polska 2018] wynika, że 34% młodych ludzi źle ocenia zdobyte przez siebie wykształcenie w kontekście przygotowania do pracy zawodowej. To nie tylko teoria - by dowiedzieć się, jak jest naprawdę i co na ten temat sądzą sami młodzi, została zorganizowana debata z udziałem młodych osób z całej Polski, w tym także z mniejszych miejscowości, gdzie możliwości znalezienia satysfakcjonującej ścieżki zawodowej są mniejsze niż w dużych miastach. Młodzi szczerze opowiadali o swoich wyzwaniach, celach i problemach na rynku pracy, o swoich autorytetach i inspiracjach oraz o planach na przyszłość.Więcej o programie #YouthEmpowered na stronie: www.youthempowered.pl

 

 

Licznik wizyt na stronie: 2128
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 04-07-2018 14:15
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 16-07-2018 15:16

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera