Informujemy, iż wszelkie sprawy na Uczelni (również stypendialne) załatwiane są online, kontakt z poszczególnymi Działami poprzez pocztę elektroniczną

XIII Ogólnopolskie Sympozjum Szkoleniowo-Naukowe 08.06.2018

XIII Ogólnopolskie Sympozjum Szkoleniowo-Naukowe 08.06.2018

               Dnia 8 czerwca 2018 roku w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej
w Opolu odbyło się XIII Ogólnopolskie Sympozjum Szkoleniowo-Naukowe na temat „Wybrane aspekty leczenia i opieki pielęgniarskiej w różnych specjalnościach medycyny”. Obok naszej Uczelni współorganizatorami był Urząd Marszałkowski i Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Opolu.

Sympozjum zostało zorganizowane w dwóch sesjach: pielęgniarskiej i położniczej. Konferencja skierowana była do pielęgniarek i położnych, pracujących w szpitalach i przychodniach województwa opolskiego, jak i studentów pielęgniarstwa i położnictwa.

Ogółem wzięło w niej udział 239 osób. Podczas tegorocznego sympozjum mieliśmy okazję gościć prelegentów z różnych ośrodków uniwersyteckich. W przedstawionych prezentacjach uwzględniono cały przekrój naszego społeczeństwa, począwszy od dziecka przedwcześnie urodzonego po starość. Zwrócono uwagę na współpracę z rodziną co dokładnie wpisuje się w obszar ochrony zdrowia jaką jest Podstawowa Opieka Zdrowotna. Przedstawione zagadnienia cieszyły się dużym zainteresowaniem o czym świadczy liczba osób uczestniczących w sympozjum.

Sporządziła:

Joanna Siekierka

 

 

Licznik wizyt na stronie: 1016
Opublikował: Ewa Kubacka   |  Data publikacji: 21-06-2018 08:18
Modyfikował: Ewa Kubacka   |  Data modyfikacji: 21-06-2018 08:24

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera