Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

V Edycja Targów Edukacyjnych EDU-Opole

W dniach 6-7 marca 2018 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyła się piąta edycja Targów Edukacyjnych EDU-Opole. Targi są miejscem prezentacji kompleksowej oferty edukacyjnej począwszy od szkół publicznych i prywatnych na różnych poziomach nauczania, uczelni wyższych, ośrodków kształcenia ustawicznego, ośrodków zajęć pozaszkolnych, szkół językowych, ośrodków kształcenia zawodowego i alternatywnego, ośrodków doradztwa zawodowego oraz pełnej gamy środków i pomocy dydaktycznych.

Targi EDU-Opole skierowane są do młodzieży poszukującej oferty kształcenia i zajęć pozaszkolnych, dyrektorów szkół, nauczycieli i pracowników placówek edukacyjnych, osób chcących zapoznać się z ofertą uzupełniającej edukacji i doskonalenia zawodowego oraz w celu podniesienia kwalifikacji zawodowych, jak również osób poszukujących możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

W tym roku nie zabrakło również naszej uczelni, a studenci oraz opiekunowie wszystkich kierunków, z dumą i zaangażowaniem prezentowali ofertę PMWSZ w Opolu


Wszystkim osobom pomagającym w organizacji i uczestniczącym w Targach serdecznie dziękujemy! :)

 

 

Licznik wizyt na stronie: 1016
Opublikował: Marcin Gajda   |  Data publikacji: 09-03-2018 15:06
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 09-03-2018 15:43

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera