Dzień Babci i Dziadka w Cenrum Handlowym Turawa Park

W sobotę 20 stycznia centrum handlowe Turawa Park zmieniło się w centrum aktywności - świętując w ten sposób Dzień Babci i Dziadka. 

Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową w Opolu reprezentowali studenci  II roku kierunku Pielęgniarstwo i nauczyciele tego właśnie wydziału. Pomiary ciśnienia tętniczego krwi oraz poziomu glukozy w surowicy krwi były okazją do spotkania z seniorami w dniu Ich święta.  

Przy okazji sympatycznych rozmów z Seniorami ekipa wydziału przekonała się o wysokiej świadomości zdrowotnej, stosowaniu właściwej diety, aktywności fizycznej i życiu zgodnie z zasadą "W zdrowym ciele zdrowy duch" - jaka przyświeca wielu osobom po 65 roku życia.

Odbiorcami naszych usług były głównie chórzystki z Klubu Seniora, które w samo południe, tuż obok nas rozpoczęły przepiękny recital. 

Ci, u których wyniki nie były zadowalające obiecali nam kontrolną wizytę u lekarza. Wykonałyśmy około 120 badań u około 70 osób więc dzisiejszy dzień możemy zaliczyć do udanych. Seniorom życzymy aktywnych, szczęśliwych dni w dobrym zdrowiu w otoczeniu życzliwego społeczeństwa.

10:00 - 12:40 - mgr M. Szerszeń, studentki: K. Żyła, W. Wolny

12:40 - 15:20 - mgr J. Siekierka, studentki: M. Siergiej, M. Kotuła

15:20 - 18:00 - mgr K. Szwamel, studentki: A. Okoń, K. Moritz

opracowała Małgorzata Szerszeń

 

 


 

Licznik wizyt na stronie: 908
Opublikował: Ewa Kubacka   |  Data publikacji: 22-01-2018 09:58
Modyfikował: Ewa Kubacka   |  Data modyfikacji: 24-01-2018 10:41

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera