W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

SKN "PROMYK" z wizytą w Publicznym Przedszkolu nr 24 w Opolu "Chatka Puchatka"

Wczoraj odbyła się kolejna wizyta SKN  "PROMYK" działającego przy Wydziale Położnictwa w jednym z opolskich Przedszkoli. Tym razem Nasze Studentki Koła Naukowego PROMYK, wraz z opiekunem mgr Ewą Foks odwiedziły Publiczne Przedszkole nr 24 w Opolu "Chatka Puchatka". Było świetnie :-) Dziewczyny poradziły sobie zarówno w najmłodszej Kubusiowej grupie jak i w tych starszych grupach. Dzieci słuchały, odpowiadały na pytania, ćwiczyły udzielanie pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej. Co odważniejsze - próbowały nawet reanimacji na fantomie!

Oprócz ćwiczeń na fantomie, nie zabrakło jak zwykle bandażowania i przyklejania plasterków :D.  Dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie a Paniom Opiekunkom za pomoc i współprace. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok :)

Naszym wspaniałym dziewczynom tj. Wiktorii Myśliwiec, Larysie Moroń, Natalii Radwańskiej, Ramonie Pędziwiatr i Dorocie Sydorko dziękujemy z całego serca za zaangażowanie! :)

Relację z naszej  wizyty można obejrzeć w TVP3 Opole w wydaniu Kuriera Opolskiego - mieliśmy przyjemność pochwalić się Naszą pracą w telewizji :)

 

 

 

Licznik wizyt na stronie: 1656
Opublikował: Joanna Stark   |  Data publikacji: 19-01-2018 12:38
Modyfikował: Joanna Stark   |  Data modyfikacji: 19-01-2018 12:46

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera