Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

SKN "PROMYK" rozpoczyna działalność w nowym Roku Akademickim 2017/2018

Pomagają bezinteresownie, bo głęboko wierzą,
że miłość się mnoży, kiedy się nią dzielimy.
I że człowiek ma tyle z życia, ile potrafi innym dać
”.

 

Rozpoczynamy zapisy do Studenckiego Koło Naukowego "PROMYK" działającego przy Wydziale Położnictwa PMWSZ w Opolu. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do zapisywania się do naszego SKN.

Opiekun koła: mgr Ewa Foks.

Zapisy proszę kierować na adres mailowy foks.ewa@o2.pl, do dnia 10.10.2017 (w mailu należy podać imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres mailowy oraz numer telefonu).

 

Czym zajmuje się SKN "PROMYK":


- promocją zdrowia na terenie szkoły jak i poza jej murami np. wizyty w Przedszkolach obejmujące edukację przedszkolaków z pierwszej pomocy;
- wolontariatem - na przykład pomagamy osobom starszym w robieniu zakupów, poświęcamy im czas na rozmowę, udzielamy wsparcia, po prostu - z nimi jesteśmy (osoby chętne do podjęcia pracy jako wolontariusz kierowane są przez nas do Ośrodka Pomocy Społecznej na przeszkolenie);
- prowadzeniem badań naukowych pod okiem opiekuna koła;
- organizowaniem różnorodnych zbiórek na terenie uczelni, jak i poza na przykład: zbiórka darów w okresie świątecznym dla Domu Samotnej Matki i Dziecka w Opolu - Grudzicach.

Serdecznie zapraszamy!

Licznik wizyt na stronie: 1744
Opublikował: Joanna Stark   |  Data publikacji: 06-10-2017 11:01
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 06-10-2017 11:06

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera