W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora oraz raport z badania antyplagiatowego może mieć formę skanu lub oryginału

Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa zaprasza

Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa zaprasza.

Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa zainaugurowało swoją działalność 4 kwietnia 2017 r. wystąpieniem na I Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych w PMWSZ w Opolu. Prezentację „Wartościowanie Zdrowia w Opinii Studentów Pielęgniarstwa” autorstwa Bernadetty Skulskiej i Dominiki Smolarz oparto na badaniu, które objęło 121 studentów pielęgniarstwa pierwszego i trzeciego roku studiów w PMWSZ w Opolu.

Dnia 20. 06.2017 r. Beata Mikosińska wystąpiła na XLVII Kongresie Naukowym Polskiego Towarzystwa Urologicznego w sesji pielęgniarskiej z prezentacją „Nietrzymanie moczu”; opisała w niej przyczyny powstania tego poważnego problemu i przedstawiła skuteczne sposoby radzenia sobie z nim. W prezentacji zawarła również opis kilku przykładowych ćwiczeń wzmacniających mięśnie dna miednicy.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą w Studenckim Kole Naukowym Pielęgniarstwa. Zgłoszenia prosimy kierować pod adresy e-mail opiekunów koła:

dr n hum. Wiesława Kowalska                

mgr Renata Widziak                                                                                                                                                

sporządziła: Renata Widziak

 

 

Licznik wizyt na stronie: 1076
Opublikował: Ewa Kubacka   |  Data publikacji: 11-08-2017 10:49
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 11-08-2017 11:00

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera