Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

Targi Edukacyjne EDU Opole 2017

W dniach 9 i 10 maja 2017 roku w  Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Opolu odbyła się Czwarta Edycja Targów Edukacyjnych EDU OPOLE. Targi te co roku są miejscem prezentacji ofert edukacyjnych zarówno na poziomie gimnazjalnym i licealnych, jak i uczelni wyższych, ośrodków kształcenia ustawicznego, ośrodków zajęć pozaszkolnych, szkół językowych, ośrodków kształcenia zawodowego i alternatywnego oraz ośrodków doradztwa.Oczywiście na tego typu Targach nie mogło zabraknąć oferty Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu :)

Stanowisko naszej Uczelni reprezentowane było przez studentki wszystkich kierunków, w tym oczywiście kierunku Położnictwa. 

Studentki położnictwa drugiego roku studiów stacjonarnych, z dumą i pełnym zaangażowaniem demonstrowały przygotowane stoisko. Nie zabrakło oczywiście nauki kąpieli i przewijania noworodka, instruktażu samobadania piersi jak i omówienia poszczególnych etapów rozwoju ciąży.

Panie studentki w ten sposób pragnęły zainteresować młodych ludzi położnictwem i ginekologią, a co za tym idzie pomóc im powiązać swoją przyszłość z zawodem położnej. Stoisko budziło zainteresowanie zarówno dziewczyn, jak i chłopaków :)

Mamy nadzieję że wśród nich znajdowała się choć jedna przyszła POŁOŻNA.

Paniom studentkom, które brały czynny udział w Targach bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie wezmą udział w tego typu targach i konferencjach.

Licznik wizyt na stronie: 510
Opublikował: Joanna Stark   |  Data publikacji: 15-05-2017 20:22
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 17-05-2017 14:39

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera