W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

WIZYTA UCZNIÓW LO6 NA WYDZIALE FIZJOTERAPII

We wtorek 11 kwietnia 2017 ugościliśmy Uczniów Publicznego Liceum numer 6 w Opolu. Zainteresowani podjęciem studiów na Wydziale Fizjoterapii mogli zobaczyć i poczuć na własnej skórze jak wyglądają zajęcia z kinezyterapii, metod specjalnych, masażu leczniczego czy technik wspomagania rozwoju dziecka.

Klasa sportowa z elementami przygotowania motorycznego i treningu funkcjonalnego posiada między innymi Patronat Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu. Uczniowie uczęszczają również na warsztaty z fizjoterapii, co w dużym stopniu ułatwia rozpoczęcie studiów w tym kierunku. Nasze spotkanie rozpoczęło się od najważniejszych informacji dotyczących funkcjonowania naszego Wydziału, które przedstawiła Pani prodziekan Beata Fras- Łabanc. Następnie uczniowe podzieleni zostali na mniejsze grupy, w których mogli uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez naszych Wykładowców.

Mamy nadzieję, że ten dzień Uczniowie mogą zaliczyć do udanych. Zachęcamy do rekrutacji, która już niedługo!

 

 

 

Licznik wizyt na stronie: 708
Opublikował: Bartosz Komuszyński   |  Data publikacji: 27-04-2017 11:22
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 17-05-2017 14:47

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera