W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora oraz raport z badania antyplagiatowego może mieć formę skanu lub oryginału

WYNIKI PIERWSZEGO ETAPU KONKURSU "POŁOŻNA PRZYSZŁOŚCI - OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY"

12 studentek III roku położnictwa PMWSZ w Opolu 27 marca wzięło udział w pierwszej edycji konkursu "Położna Przyszłości - Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy". Finalistki, które dojdą do szczebla centralnego w szpitalu św. Zofii zmierzą się z drugim etapem składającym się z 60 pytań testowych i części praktycznej dla 5 najlepszych. Laureatka szczebla centralnego zdobędzie sponsorowany, miesięczny staż w szpitalu św. Zofii w Warszawie, a za 2 i 3 miejsce nagrodami są dyżury 12 godzinne.

Finał Olimpiady odbędzie się w Warszawie 24 kwietnia. Głównym organizatorem konkursu wiedzy mającego na celu promocję zawodu położnej w naszym kraju jest Akademia Malucha Alantan.

Poniżej prezentujemy wyniki pierwszego etapu konkursu. Naszym Paniom Studentkom gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy na dalszych etapach, a w przyszłości, Waszych karier zawodowych :)

 

 

LAUREATKA: Katarzyna Janecko

FINALISTKI: Marta Heinze i Anna Kustos

Licznik wizyt na stronie: 426
Opublikował: Bartosz Komuszyński   |  Data publikacji: 27-04-2017 11:19
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 17-05-2017 14:32

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera