Informujemy, iż wszelkie sprawy na Uczelni (również stypendialne) załatwiane są online, kontakt z poszczególnymi Działami poprzez pocztę elektroniczną

PROMOCJA WYDZIAŁU W V LO W OPOLU

W piątek 07 kwietnia, studentki II roku położnictwa: Agata Prus, Joanna Cymbała, Magdalena Bańkowska oraz Katarzyna Zach, pod opieką Pani magister Alicji Harla, prowadziły zajęcia w V Liceum Ogólnokształcącym w Opolu. 

Przeprowadzone zajęcia dotyczyły przebiegu ciąży, porodu oraz podstaw opieki nad noworodkiem. Licealistki, które brały udział w wykładzie, mogły poszerzyć swoją wiedzę o takie zagadnienia jak: przygotowanie do ciąży, przebieg ciąży i porodu, farmakologiczne i niefarmakologiczne metody łagodzenia bólu porodowego, a także roli osoby towarzyszącej podczas porodu oraz kąpieli noworodka. 

Podczas zajęć instruktażowych nasze Panie Studentki przedstawiły m.in. instruktaż kąpieli noworodka. Zaktywizowały tym samym słuchaczki do czynnego udziału w zajęciach poprzez ćwiczenia praktyczne na fantomach.


Mamy nadzieję, że po spotkaniu z licealistkami od października w PMWSZ w Opolu zobaczymy się już z nowymi Studentkami Wydziału Położnictwa

 

 

Licznik wizyt na stronie: 1468
Opublikował: Bartosz Komuszyński   |  Data publikacji: 27-04-2017 11:18
Modyfikował:    |  Data modyfikacji: 12-05-2017 10:12

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera