Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

IV KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA BADANIA NAUKOWE W PIELĘGNIARSTWIE I POŁOŻNICTWIE

WP_20170421_13_04_40_Pro.jpeg

IV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
BADANIA NAUKOWE W PIELĘGNIARSTWIE I POŁOŻNICTWIE


21 kwietnia 2017 roku odbyła się IV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa BADANIA NAUKOWE W PIELĘGNIARSTWIE I POŁOŻNICTWIE zorganizowana przez Europejskie Centrum Kształcenia Podyplomowego we Wrocławiu oraz Studium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i Koło Naukowe Pielęgniarstwa Internistycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. 
Pracownicy dydaktyczni Wydziału Pielęgniarstwa naszej Uczelni wzięli w niej czynny udział prezentując dwie prace badawcze: 
1.Poziom opieki pielęgniarskiej świadczonej przez studentów pielęgniarstwa odbywających zajęcia praktyczne - ocena pacjentów
Autorzy: mgr mgr Anna Klimczyk, Teresa Niechwiadowicz-Czapka, Ewa Radwańska, Mariola Wojtal
oraz 
2.Rozszerzenie uprawnień zawodowych pielęgniarek i położnych w zakresie samodzielnego ordynowania leków, wystawiania i przedłużania recept oraz kierowania na wybrane badania diagnostyczne – opinie studentów i roku pielęgniarstwo i położnictwo PMWSZ w Opolu
 Autorzy: dr n.med. dr n.med. Piotr Gurowiec, Edyta Kędra, Lucyna Sochocka, mgr Elżbieta Szlenk-Czyczerska.

Sporządziła: mgr Teresa Niechwiadowicz-Czapka

Licznik wizyt na stronie: 563
Opublikował: Bartosz Komuszyński   |  Data publikacji: 27-04-2017 10:49

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera