W związku z sytuacją epidemiologiczną w roku akademickim 2019/2020 wpięte do pracy dyplomowej oświadczenie promotora może mieć formę skanu lub oryginału

Festiwal Kariery - "Oo Pasji Do Zawodu"

Marszałek Województwa Opolskiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
zapraszają na:

Festiwal Kariery - "Od Pasji do Zawodu"
24 kwietnia 2017 r. - domEXPO Opole (ul. Kępska 8, 45-129 Opole)

Celem Festiwalu jest przybliżenie osobom młodym specyfiki i różnorodności lokalnego rynku pracy, a co za tym idzie wyzwań oraz szans, jakie daje młodym ludziom na rozwój osobisty i zawodowy. Oferta Festiwalu zakładająca spotkania z pracodawcami, specjalistami zajmującymi się rynkiem pracy oraz osobami, które skutecznie pokierowały własną karierą odnosząc spektakularny sukces, ma zainspirować młodych ludzi do walki o własną przyszłość zawodową opartą na świadomości własnych pragnień, możliwości i zaangażowaniu.

Harmonogram Festiwalu Kariery:

  • Twoje miejsce na rynku pracy (9.00 – 10.25), Trener: Jadwiga Olszowska – Urban, certyfikowany trener partnerstwa lokalnego, krajowy koordynator Polsko-Amerykańskiego Programu Partnerstwa Lokalnego w Polsce oraz ekspert Programu Partnerstwa Lokalnego na terenie Polski.
     
  • Siła – Mądrość – Odporność (12.00 – 12.40), Trenerzy: Bartłomiej Pater, były antyterrorysta opolskiej policji, wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu oraz Jacek Frydrych - były antyterrorysta opolskiej policji, instruktor firmy Scuba Dive.
     
  • Sztuka spieniężania pasji (12.45 – 13.30), Trenerzy: Piotr Zawadzki coach, trener pracy i mówca motywacyjny. Jego pasja to zarażanie entuzjazmem do rozwoju i doświadczania osobistych przełomów.


Do udziału w warsztatach należy się zgłaszać pod nr telefonu: 77 44 16 677 do dnia 21.04.2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Obok wspomnianych warsztatów program Festiwalu obfituje w wiele bardzo atrakcyjnych spotkań, prezentacji i wydarzeń. Liczymy na to, że osoby przez nas zaproszone, zarażą młodych ludzi swoim optymizmem, zaradnością, pasją i sposobem na życie. Uczestnicy Festiwalu będą mieli wyjątkową możliwość osobistego spotkania z Jurkiem Owsiakiem i Michałem Szpakiem. Będzie można usłyszeć, dotknąć i poczuć świat pasjonatów w wielu dziecinach. Młodzi ludzie będą mieli okazję dopytać o niuanse realizowania hobby związanego np. z fotografią, tańcem, sportem czy muzyką.

Dla aktywnych uczestników konferencji będzie możliwość bezpłatnego skorzystania z ROLKOWISKA.

FESTIWAL_KARIERY_2017_-_PLAKAT.jpeg

Licznik wizyt na stronie: 1588
Opublikował: Bartosz Komuszyński   |  Data publikacji: 27-04-2017 10:21
Modyfikował: Marcin Gajda   |  Data modyfikacji: 08-06-2017 09:58

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera