Z dniem 15 lipca 2020r. PMWSZ w Opolu zostanie włączona do Uniwersytetu Opolskiego. Tym samym kandydaci będą kandydatami Uniwersytetu Opolskiego. Warunki rekrutacji na studia na rok akademicki 2020/2021 mogą ulec zmianie po 15 lipca 2020r; ale wymagania rekrutacyjne pozostają bez zmian.

KULTURALIA 2016

Dnia 01.12.2016 r., w ramach Kulturaliów organizowanych przez Uniwersytet Opolski, w naszej Uczelni odbyły się warsztaty zorganizowane przez członków SKN Opieki Paliatywnej.

Tematyka oscylowała wokół opieki domowej nad osobą chorą i zapewniania jej największego możliwego komfortu. Uczestnicy warsztatów zostali zapoznani-teoretycznie i praktycznie – z profilaktyką przeciwodleżynową i leczeniem odleżyn, zasadami utrzymania higieny u ciężko chorych i jej znaczenia w procesie pielęgnowania.

Uczestnicy warsztatów zostali zapoznani ze sposobem używania ciśnieniomierza i glukometru, mieli także możliwość pomiaru ciśnienia tętniczego krwi oraz poziomu glukozy we krwi.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w warsztatach i zachęcamy do udziału w innych, organizowanych przez naszą Uczelnię, warsztatach i szkoleniach.

Magdalena Jakimowicz
Dominik Brzoska

studenci I roku Wydziału Pielęgniarstwa

Licznik wizyt na stronie: 254
Opublikował: Bartosz Komuszyński   |  Data publikacji: 31-03-2017 09:47

Na skróty

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera